Loading...
STUDNIE GŁĘBINOWE
GEO-DAR
Dariusz Klecha
zobacz więcej

BLOG

Blog-post Thumbnail

Dla jakich obiektów studnia głębinowa to dobre rozwiązanie?

Czy ktoś może sobie wyobrazić, jak wyglądałoby życie bez stałego dostępu do bieżącej wody? W dzisiejszych czasach jest to absolutnie nie do pomyślenia. Jednak sieć wodociągowa nie jest dostępna zawsze i wszędzie. W przypadku, kiedy nie jest ona dostępna, konieczne jest znalezienie nowego, innowacyjnego rozwiązania. Przykładem właśnie takiego wyjścia jest wprowadzenie do gospodarstwa studni głębinowej, która nie tylko jest alternatywną opcją, ale - jak się okazuje - pod wieloma względami korzystniejszą. Kto więc może skorzystać najbardziej na wprowadzeniu takiego źródła wody?

Read more
Blog-post Thumbnail

Studnia - jaka, po co i dlaczego?

Dwudziesty pierwszy wiek przyniósł ze sobą wiele wygodnych rozwiązań technologicznych. Modernizacja widoczna jest wszędzie. Dostęp do podstawowych elementów takich jak prąd czy woda powinien więc być wszędzie, prawda? Niestety nawet w dzisiejszych czasach nie jest to takie proste. W przypadku wody im dalej od miasta, tym trudniej o dostęp do niej. Co więc zrobić w sytuacji, kiedy nowe miejsce na dom lub działkę nie ma możliwości podłączenia z siecią wodociągową? Można wykopać studnię, oczywiście. Jak więc wyglądają współczesne studnie i czym się od siebie różnią?

Read more
Blog-post Thumbnail

Studnia głębinowa - wymagania i koszty

Brak dostępu do wody lub możliwości podłączenia się do sieci wodociągowej? Słuszne i rozsądne rozwiązanie jest tylko jedno: studnia głębinowa. Dzięki niej można uzyskać nieograniczony dostęp do krystalicznie czystej wody gruntowej bez obaw o dodatkowe koszty. Pomysł się podoba i decyzja o budowie została podjęta? Na tym etapie warto zaznajomić się z przepisami prawnymi i wymogami, które muszą być spełnione, aby taka studnia mogła powstać. Dobrze jest też zagłębić się w koszty budowy i koszty materiałów. Jeśli ktoś jest zainteresowany wspomnianymi kwestiami, to dzisiejsza lektura jest właśnie dla niego.

Read more

Zadowolenie to nasza misja

Dokładamy starań by każde wykonane zlecenie spotkało się z zadowoleniem naszych Klientów. Zadowolenie Klienta to dodatkowa motywacja do jeszcze cięższej pracy.

Nasza firma w liczbach

Zadowolonych klientów

metrów wykopanych studni

przepracowaych godzin

Napisz do nas

Kontakt
GEO-DAR Dariusz Klecha
  • Niebieszczany 34a
  • 38-500 Sanok

  • NIP: 6871860045
Zadzwon lub napisz